Inonogomet

Pobjeda Prosinečkog, Napoli došao na tri boda do Juventusa

27.01.2013.
u 17:17
Italija, 22. kolo: Bologna - Roma 3:3, Catania - Fiorentina 2:1, Atalanta - Milan 0:1

Robert Prosinečki na klupi Kayserispora pobijedio je kod kuće četvrtoplasirani Antalyaspor sa 2:0 u 19. kolu turskoga prvenstva. Prosinečkom je ovo bila 12. prvenstvena utakmica u Turskoj i tek četvrta pobjeda s Kayserijem kojom je skočio na 13. mjesto (od 18 klubova).

Kayserispor sada ima 22 boda, samo dva boda više od zone ispadanja. Dobra je vijest za Žutoga da u sljedećem kolu gostuje kod posljednjeplasiranoga i već otpisanoga Akhisar Belediya.

U 22. kolu talijanskog prvenstva Napoli je slavio na teškom gostovanju u Parmi. Gosti su poveli u 20. minuti pogotkom Hamšika, a u 74. minuti izjednačio je Sansone. Pobjedu Napoliju donio je Cavani u 85. minuti. Napuljska momčad sada je došla na samo tri boda zaostatka za Juventusom.

Rezultati:

Italija, 22. kolo: Bologna - Roma 3:3, Catania - Fiorentina 2:1, Atalanta - Milan 0:1, Parma - Napoli 1:2, Cagliari - Palermo 1:1, Sampdoria - Pescara (Vukušić od 53. minute) 6:0, Udinese - Siena 1:0.

Poredak: Juventus 49, Napoli 46, Lazio 43, Inter 39 (21), Milan 37,

Francuska, 22. kolo: St. Etienne - Bastia 3:0.

Poredak: Lyon 45, PSG 42 (21), Marseille 42, Rennes 36, Nica 35 (21)...