Pjaca je prvi gol za Juventus proslavio kao i posljednji za Dinamo

Marko Pjaca
Marko Pjaca
23.02.2017.
u 09:59
Pjaca je na Dragau ušao u 67. minuti i pet minuta kasnije doveo svoju momčad u vodstvo.

Marko Pjaca zabio je sinoć prvijenac za Juventus u utakmici protiv Porta (2:0), a proslavio ga je kao i posljednji gol za Dinamo.

Pjaca je na Dragau ušao u 67. minuti i pet minuta kasnije doveo svoju momčad u vodstvo. Gol je proslavio rogovima, rukama na glavi, baš kao i svoj posljednji za Dinamo.

Bilo je to u pretkolu Lige prvaka protiv Vardara 20. srpnja prošle godine.

Pjaca je ljetos za 23 milijuna eura prešao u Juventus u kojem se nije previše naigrao. Mučila ga je i ozljeda zbog koje ga nije bilo dva mjeseca. No, sinoć je stigao i prvi pogodak za staru damu i sada će mu sigurno biti lakše.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?