Pašalić majstorskim pogotkom pomogao Atalanti da upiše tri važna boda

31.03.2019.
u 15:21
Atalanta nastavlja utrku za plasmanom u Ligu prvaka.

Mario Pašalić pomogao je pogotkom Atalanti da dođe do preokreta protiv Parme u utakmici 29. kola Serie A. Gosti iz Bergama slavili su na gostovanju s 3:1, no nisu se proslavili u samom otvaranju utakmice.

Gervinho je doveo Parmu u vodstvo već u osmoj minuti, međutim hrvatski reprezentativac je odlično reagirao sredinom prvoga dijela. U šesnaesterac ga je krasnom loptom gurnuo Alejandro Gomez, a Pašalić se s desne strane uz majstorsku varku prošetao do vratara i zabio za 1:1.

Atalantu je u nastavku u prednost doveo Duvan Zapata u 75. minuti, a isti je igrač, uz drugu asistenciju Gomeza, potvrdio pobjedu u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Atalanta se još uvijek nalazi u odličnoj situaciji i itekako se ima pravo nadati Ligi prvaka. Trenutačno je peta s 48 bodova, ali za četvrtim Milanom zaostaje samo tri boda.