Novo remek-djelo švedskog majstora: Zlatan oduševio 'panenkom'

Zlatan Ibrahimović
01.04.2019.
u 09:42
U utakmici petog kola MLS lige momčad iz Los Angelesa je na svom terenu pobijedila Portland Timberse s 2:1

Još jedna sjajna večer Zlatana Ibrahimovića. Bivši švedski reprezentativac vodio je svoj LA Galaxy do još jedne pobjede. U utakmici petog kola MLS lige momčad iz Los Angelesa je na svom terenu pobijedila Portland Timberse s 2:1.

Zlatan je bio strijelac oba pogotka za Galaxy koje je zabio iz jedanaesterca. U 33. minuti doveo je svoju momčad u prednost, a minutu prije odmora Ebobisse je izjednačio na 1:1.

Reprezentativci u Hyundaiju

Šveđanin je svoj šou nastavio u drugom poluvremenu, a posebnu erupciju oduševljenja izazvao je svojim drugim golom iz jedanaesterca.

U 65. minuti Zlatan je namjestio loptu na bijelu točku, dobro je procijenio vratara Attinellu da će izabrati jednu stranu te je loptu neobranjivo 'panenkom' ubacio u mrežu.

Gledatelji su ovacijama pozdravili novo remek-djelo švedskog majstora. Oba kaznena udarca napravljena su na njemu.

ZAKONSKA OBVEZA

Liječnici prisiljeni ljude prijavljivati policiji: 'Pridržavat ćemo se toga, nema razloga da se zbog toga ljute na nas'

Za privremenu nesposobnost do 6 mjeseci samo upozorenje, a ako je razdoblje nesposobnosti dulje, liječnik je dužan javiti to policiji. Obaveza je to svakog liječnika koji je obavio pregled ili liječio vozača, kao i njegova izabranog odnosno obiteljskog liječnika, a propisuje je Pravilnik o zdravstvenim pregledima vozača i kandidata za vozače koji stupa na snagu sljedeći tjedan.

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?