Nevjerojatni Dinamo u vatrenoj atmosferi poveo u seriji: Gledali ih Livaković, Ivanušec i drugi

Zagreb: Treća utakmica finalne serije 1.HMNL između Futsal Dinama i Olmissuma
26.05.2023.
u 22:07
Dinamo je pritiskao od početka i već u drugoj minuti došao do prvog pogotka. Niti u drugom poluvremenu nisu Olmissumu pružili predah već ostvarili i održali veliku prednost da bi susret okončali s visokih 6:2

Futsal Dinamo i Olmissum odigrali su treću utakmicu serije u Draženovom domu. Prvo poluvrijeme otišlo je na stranu Dinama. Čekol je majstorski iz voleja zakucao loptu u mrežu već u drugoj minuti za vodstvo, a je na krilima vatrenih navijača Dinamo je to vodstvo povećao u 19. minuti drugim pogotkom Čekola nakon asistencije Perića.

U drugom poluvremenu Zagrepčani su nastavili pritiskati, a već u 22. minuti za 3:0 zabio je Tihomir Novak. Asistent je ponovo bio Perić. Olmissum je ipak vodstvo smanjio tek tri minute kasnije pogotkom Duje Kusture. Povratak Olmissuma ipak nije dugo potrajao jer je u 27. minuti Novak ponovo vratio Dinamo na tri gola razlike nakon pogreška Čizmića nakon što je izgubio loptu na polovini terena.

Do manjeg incidenta došlo je u 27. minuti nakon što je Hrustić zaradio crveni karton nakon uklizavanja u noge Filipa Novaka. Domaći navijači na teren bacili su nekoliko čaša s kokicama i pićem, a utakmica je kratko prekinuta kako bi se teren očistio. Dinamo zatim još jednom pokazao svoju nadmoć u današnjem susretu i trećim golom Čekola 32. u minuti, zaokružio rezultat na 5:1.

VEZANI ČLANCI:

Nevjerojatnu golijadu nastavio je Novak u 34. minuti, svojim drugim pogotkom, ukupno šestim za Dinamo u trećoj utakmici serije. Olmissum je na kraju svoj zaostatak mogao tek smanjiti i tako ublažiti poraz. To su učinili golom Antonija Juretića za 6:2 u 36. minuti.

Ovim je rezultatom serija došla do rezultata 2:1 za Dinamo. Igrat će se dok jedna momčad ne skupi tri pobjede. Među navijačima bili i Dominik Livaković, Luka Ivanušec, Robert Ljubičić i Stefan Ristovski.

VIDEO Podrška kakvu rijetko tko ima, pogledajte kako su Bad Blue Boysi slavili pobjedu Futsal Dinamo