Lokomotiva u preokretu pobijedila Slaven, Radonjić zabio dva gola

Lokomotiva - Slaven
16.03.2019.
u 16:50
Lokomotiva se pobjedom protiv Slavena približila trećeplasiranom Osijeku na samo jedan bod razlike

Nogometaši Lokomotive u 25. kolu Prve HNL na stadionu u Kranjčevićevoj pobijedili su Slaven s 3:1. Gosti su poveli u 34. minuti iz jedanaesterca, a točan s bijele točke bio je Krstanović.

Tri minute prije odmora izjednačio je Radonjić. U nastavku je domaća momčad bila dominantnija i okrenula rezultat.

U 49. minuti za 2:1 pogodio je Rakić, a na 3:1 u 71. minuti povisio je Radonjić. Utakmicu je sudio Bel.

Poredak: Dinamo 61, Rijeka 44, Osijek 42, Lokomotiva 41, Gorica 38, Hajduk 37, Inter 24, Slaven 22, Istra 17, Rudeš 7.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?