Lokomotiva protutnjala kroz Goricu, sve je riješila u manje od dvije minute

Lokomotiva - Gorica
29.11.2019.
u 21:03
Ovom pobjedom Lokomotiva je skočila na treće mjesto ljestvice sa 28 bodova

U susretu 17. kola Prve HNL Lokomotiva je kao domaćin na stadionu u Kranjčevićevoj ulici svladala Goricu s uvjerljivih 4:0 (2:0).

Pitanje pobjednika praktički je odlučeno u manje od dvije minute u završnici prvog poluvremena kada je Lokomotiva postigla dva gola.

Prvo je u 40. minuti Kastrati preciznim udarcem sa 10-ak metara pogodio suprotni kut suparničkog gola nakon akcije Jakića i Uzunija, da bi u 41. Uzuni pogodio glavom na ubačaj Jakića za 2:0.

U nastavku je Marina zatresao vlastitu mrežu za 3:0, a konačni rezultat postavio je Tolić u 79. minuti.

Ovom pobjedom Lokomotiva je skočila na treće mjesto ljestvice sa 28 bodova, tri manje od drugog Hajduka, a dva više od četvrtog Osijeka. Gorica je šesta sa 25 bodova, koliko ima i peta Rijeka.