Kovač uvjerljivo svladao još jednu prepreku na putu do naslova

14.04.2019.
u 21:47
Bayern nakon 29. kola ima 67 bodova, bod više u odnosu na dortmundsku Borussiju.

Bayern se u nedjelju vratio na čelo Bundeslige. Bavarci su na gostovanju svladali Fortunu iz Düsseldorfa s 4:1, a prema pobjedi ih je usmjerio Kingsley Coman s dva pogotka u prvome dijelu (15. i 41. minuta).

Serge Gnabry je u 55. minuti zaključio pitanje pobjednika, a gledatelji su u samoj završnici vidjeli još dva pogotka. Dodi Lukebakio je u 89. minuti iz najstrože kazne smanjio na 3:1, dok je Leon Goretzka zaključio rezultat u sudačkoj nadoknadi.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?