Slavili 6:1

Juventus na gostovanju iskalio bijes na Vukušićevoj Pescari

10.11.2012.
u 23:01

Nakon što su u prošlom kolu poraženi od Intera, što im je bio prvi prvenstveni poraz u 50 utakmica, nogometaši Juventusa sav svoj bijes iskalili su na Pescari. Na gostovanju su slavili čak 6:1.

Golijada je započela već u 9. minuti kada je Vidal načeo mrežu domaće momčadi. Do poluvremena je Juve zabio još četiri gola ( dva Quagliarella te po jedan Asamoah i Giovinco), dok je jedini pogodak za Pescaru zabio Cascione.

U drugom poluvremenu nastupio je i Ante Vukušić, a priču je zaključio Quagliarella sa svojim trećim pogotkom.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?