Nakon što je Dinamo izgubio od Istre rezultatom 0:3, na meti stručnog analitičara MAXSporta našao se trener Modrih, Fabio Cannavaro. Joško Jeličić u emisiji Studio SHNL kritizirao je igru Dinama, a posebno je izdvojio poteze trenera, za kojeg smatra da momčadi nije donio ništa novo.
"Ne možemo amnestirati Cannavara. On kaže da je trebao 11 igrača zamijeniti na poluvremenu. A dragi, šta ti radiš? Uveo si avokado i ovo, a izbacio jaja i kobasice. Nisi donio ništa. I on je posljedica. Tri trenera i ništa se nije promijenilo. Na kraju, tko je Cannavara izabrao? Sportski direktor Marić koji je smijenjen pet dana nakon toga", rekao je Jeličić.
A osvrnuo se i na cjelokupnu situaciju u Dinamu: "Devastirana je Akademija, ne postoji skauting, nema sportskog direktora... Dinamo je 20 godina bio u diktatorskom režimu, koji je u robovlasništvo stavio cijeli hrvatski nogomet, što je samo po sebi apsurdno i nakaradno, ali je barem tada postojao sistem. Sad je totalni organizacijski nered. Sad se apsolutno ništa ne zna."
Kako bilo ostaje njegova povijesna izjava, prvak će se znati do zime. Čovjek koji nijedan klub nije trenirao, igrao od klubova u Hajduku, Croatiji, španjolskoj Sevilli 23 utakmice i 2 gola, zatim Pohang Steelers.