Iznenađenje u Gorici: Istra uzela puni plijen

Gorica Istra
24.11.2018.
u 19:37
Gorica je peta s 26 bodova, a Istra je ostala pretposljednja s 12 bodova, ali sada samo s bodom manje od Slavena i dva od Intera.

U susretu 15. kola Prve HNL u Velikoj Gorici su nogometaši pulske Istre 1961 iznenadili Goricu s 2:0 (0:0).

Puljani su poveli u 48. minuti kada je nakon kornera Španjolac Julio Cesar Rodriguez skočio najviše i udarcem glavom pogodio mrežu domaćina. U trećoj minuti sudačke nadoknade Mierez i Obeng su odigrali dupli pas, a Nigerijac je golom potvrdio pobjedu.  Puljanima je to tek treća pobjeda u sezoni.

Pred 500 gledatelja na Gradskom stadionu sudio je Križarić iz Čakovca.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?