Barcelona
20.04.2016.
u 21:09
Rakitić igra od prve minute, dok je Stipe Pletikosa na klupi domaćina

Barcelona je razbila Deportivo u 34. kolu španjolskog prvenstva s 8:0, a pogodak je zabio i naš Ivan Rakitić.

Rakitić je u strijelce upisao u 47. minuti nakon sjajne asistencije Suareza. Urugvajski napadač odigrao je briljantnu utakmicu, zabio je četiri gola i upisao tri asistencije. Pogotke su još postigli Messi, Bartra i Neymar.

Rakitić je odradio svih 90 minuta dok je Stipe Pletikosa na klupi domaćina. No, na kraju je njegova momčad primila osam komada pa bolje da nije branio.

Barceloni je očajnički trebala ova pobjeda budući da je imala tri uzastopna poraza u ligi i Atletico i Real joj pušu za vratom.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?