Miran završetak

Istra i Slaven zaključili sezonu remijem: Posljednja utakmica Zorana Zekića na klupi Belupa

Pula: Istra 1961 i Slaven Belupo susreli se u 36. kolu Prve HNL
27.05.2023.
u 18:58
Rezultat 1:1 postavili su pogotci Ambera Hoxhe i Frane Mlinara. Istra 1961 će time prvenstvo okončati na petom mjestu sa 46 bodova, dok je Slaven Belupo završio na osmom mjestu sa 43 boda

Nogometaši Istre 1961 i Slavena Belupa u posljendjem su 36. kolu HNL-a igrali 1-1 (0-0). Goste je u vodstvo doveo Amber Hoxha (56), a izjednačio je Frano Mlinar (85). U prvom poluvremenu jedino vrijedno spomena dogodilo se u sudačkoj nadoknadi kada je Bačić umalo doveo Koprivničane u prednost, ali njegov udarac sa 16 metara zaustavila je vratnica.

Ipak, bolji ulazak u nastavak Slaven je okrunio vodećim golom u 56. minuti. Mladi Krušelj je ubacio s desne strane, a na drugoj je vratnici pravodobno utrčao Hoxha i u padu glavom zatresao mrežu.

Zagreb: Treća utakmica finalne serije 1.HMNL između Futsal Dinama i Olmissuma

Tu prednost Slaven je držao sve do 85. minute kada je Mlinar sjajnim slobodnim udarcem iskosa s lijeve strane sa 22 metra pogodio sam gornji desni kut suparničkog gola.

VEZANI ČLANCI:

Istra 1961 će tako prvenstvo okončati na petom mjestu sa 46 bodova, koliko je sakupio i šesti Varaždin, dok je Slaven Belupo završio na osmom mjestu sa 43 boda, kao i sedma Lokomotiva. Dinamo je prvak sa 78 bodova, 10 manje ima drugi Hajduk, dok je društvo najboljih napustio Šibenik.

Ovo je bila i posljednja utakmica Zorana Zekića na klupi Slavena. Svoj je odlazak najavio još prije nekoliko tjedana, a gdje odlazi nije još poznato. Sa Slaven Belupom je na početku sezone držao drugo mjesto, a zatim je uslijedio pad. U klub je stigao u kolovozu 2021. Ukupno je momčad vodio u 71 utakmici, ostvario 23 pobjede, 19 remija i 29 poraza.

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?