U vinkovačkoj Cibaliji još uvijek "kipte" zbog optužbi iz Dinama, pa klub s Bosuta upozorava da su Zagrepčani imali sve uvjete kao i ostali klubovi koji dolaze u Vinkovce. Također, iz Cibalije tvrde kako su plavi ti koji su se ponijeli nekulturno jer se došavši na stadion nisu javili domaćinima.
- Dvaput smo zvali predsjednika Dinama Mirka Barišića i direktora kluba Damira Vrbanovića u ured uprave kluba. Obećali su da će doći, no nisu se pojavili - ističu iz vinkovačkog prvoligaša.
Iz Cibalije su se osvrnuli i na suđenje glavnog suca Brune Marića, navodeći da je podcjenjivao igrače na terenu, smijao im se u lice nakon spornih situacija, te dodali kako su na tapeti čelnih ljudi hrvatskog nogometa jer su stali uz Igora Štimca u kampanji za predsjednika HNS-a.
- Ako je itko od predstavnika Dinama doživio kakve neugodnosti, ispričavam mu se u ime Cibalije, no isto tako očekujem ispriku gospodina Barišića za neistine koje je izrekao Dinamov glasnogovornik Tomislav Marčinko na račun Cibalije - istaknuo je predsjednik Cibalije Željko Čulo.
Ispričavamo se Barišiću, ali neka se i on ispriča nama
FOTO 'Ona ima 52 godine?!': Majka reprezentativca BiH mami poglede, a sinova priča o njoj sve je dirnula
FOTO Najzgodnija sportska novinarka pokazala bujne obline i vitku liniju samo nekoliko tjedana nakon poroda
Šokantna sudbina slavne ljepotice! Nakon afere i luksuza, s djecom spala na život u prikolici: Transformacija koja ledi krv u žilama
78% ljudi želi živjeti održivo, ali evo zašto to zapravo ne rade
RECEPT Goveđi rižoto gotov za 15 minuta, a okus je kao iz restorana
Da nije žalosno bilo bi smiješno, ovo što govori debeli mafijaš Čulo; izvrijeđali su predsjednika Barišića jer ovaj navodno nije došao u ured uprave Cibalije?