BUNDESLIGA

HSV ispustio tri boda u zadnjih 15 minuta, Olić ostao na klupi

29.08.2015.
u 18:29
Ivo Iličević je odigrao čitavu utakmicu u porazu HSV-a dok je Ivica Olić ostao na klupi.

U trećem kolu Bundeslige Köln je u posljednjih 15 minuta igre stigao do pobjede nad HSV-om od  2:1, piše Goal.

Prvo je poluvrijeme završilo bez pogodaka, a nastavak nije mogao početi bolje za goste iz Hamburga. Nakon samo dvije minute nastavka HSV je poveo. Sven Schipplock je odlično dodao u kazneni prostor, a loptu je u donji lijevi kut goal Kölna poslao Lewis Holtby.

Ipak, posljednjih 15 minuta utakmice sve je krenulo nizbrdo za HSV. U 76. je minuti Hosiner postigao izjednačujući pogodak, a tri minute kasnije HSV ostaje bez igrača jer je Emir Spahić isključen.

Sudac je velikom pogreškom isključio Bh. reprezentativaca, a domaćoj momčadi dodijelio kazneni udarac. Precizan s bijele točke je bio Anthony Modeste koji je zabio za konačnih 2:1.

Hannover je s uvjerljivih  3:0  slavio na gostovanju kod Mainza.

Augsburg je poražen kod kuće od Ingolstadta s 0:1 .

Darmstadt Hoffenheim su odigrali  0:0 .

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?