Hrvatski juniori bez finala EP-a u Varaždinu

17. 08. 2018. u 22:18 0
Hrvatska će u nedjelju u Varaždinu od 15 sati igrati utakmicu za brončano odličje protiv Danske

Hrvatska muška juniorska reprezentacija nije uspjela izboriti finale Europskog prvenstva koje se igra u Varaždinu te će se boriti za brončanu medalju, nakon što je u petak u polufinalu odigranom u Areni Varaždin poražena od Islanda sa 30:26 (13:12).

EP DO 18 GODINA Hrvatska drugi put za redom u polufinalu EP-a

Naša reprezentacija je držala korak s Islanđanima do 48. minute, ali posljednje vodstvo imala je u 14. minuti (6:5). U završnici dvoboja Island se odlijepio i na pet golova prednosti, što je bilo nedostižno za naše juniore.

Ante Ivanković sa pet pogodaka te Gianfranco Pribetić i Fran Mileta sa po četiri gola bili su najbolji kod Hrvatske, dok je najbolji strijelac utakmice bio Islanđanin Thrastarson sa 10 pogodaka.

PRIMJER SVIMA Sjajan potez srpskog rukometaša u Hrvatskoj o kojem bruji regija!

Island će se boriti za zlato protiv Švedske koja je u prvom polufinalu nadigrala Dansku sa 31:22.

Hrvatska će u nedjelju u Varaždinu od 15 sati igrati utakmicu za brončano odličje protiv Danske, dok je finale Island - Švedska na rasporedu od 17.30 sati.