Navijački dekor, u širem smislu, ostavio je traga na terenu, tribinama i u okolici osječke Opus Arene nakon finala Kupa između Dinama i Rijeke
Za vrijeme utakmice palo je na teren dosta raznoraznih pirotehničkih sredstava koji su oštetili travnjak i okolne površine
Javna vatrogasna postrojba Grada Osijeka na svojim je web stranicama objavila galeriju fotografija na kojoj se vidi u kakvom je stanju Opus Arena dan nakon utakmice.
Na utakmici je prema službenim podacima bilo 11.055 gledatelja, a jedan je navijač Dinama u 25. minuti utakmice utrčao na teren.
Uništeno je i nekoliko stolaca te zaštitne mreže iza golova.