ZABIO 30 koševa

Fantastični Hrvat utakmicom karijere srušio velikog LeBrona Jamesa!

21.04.2018.
u 08:36
Tri od sedam trica Bogdanović je pogodio u posljednjih 6:10 minuta utakmice, a u tom je razdoblju naš reprezentativac postigao 12 od ukupno 15 poena svog sastava.

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović bio je najzaslužniji za 92:90 pobjedu Indiana Pacersa protiv Cleveland Cavaliersa u trećoj utakmici prvog kruga doigravanja NBA lige kojom su Pacersi poveli sa 2:1 u pobjedama u seriji koja se igra na četiri pobjede, on je za 35 minuta provedenih na parketu postigao 30 koševa (šut za dva 4-8, trica 7-9, slobodna bacanja 1-3) uz četiri skoka.

Uz Bogdanovića kod domaćih je odličan bio i Victor Oladipo sa 18 ubačaja, 6 skokova, 7 asistencija i 3 osvojene lopte, dok cavsima nije pomoglo 28 pogodaka, 12 skokova i 8 asistencija LeBrona Jamesa.

Sljedeća utakmica ovih suparnika igrat će se također u Indianapolisu u noći s nedjelje na ponedjeljak.

U preostale dvije utakmice igrane u petak slavili su domaćini i tako smanjili omjer u seriji na 1:2. Washington Wizardsi su sa 122:103 nadigrali Toronto Raptorse, dok su Milwaukee Bucksi sa 116:92 bili bolji od Boston Celticsa