23.12.2012.
u 17:51
HRVOJE ČALE
Nogometaš njemačkog Wolfsburga pojačao Uznik Veltins

Utakmica veterana Intersport – CB Aztec završila je 1:1, a Aztecov Edin Mujčin dotrčao je do klupe i viknuo:

– Daj mi ključeve od svlačionice, idem pod tuš, neću gledati sedmerce! Nikad nisam prošao na sedmerce, barem sam 20 puta ispao – govorio je bivši "dinamovac".

Ni sad nije prošao! Njegovi suigrači, naime, Goran Vlaović i Željko Ačkar, nisu pogodili mrežu...

Gospić prošao kroz iglene uši

GPV Elkro Gospić kroz iglene uši prošao je u četvrtfinale malonogometnog turnira Kutija šibica. U utakmici protiv CB Lula Ožujsko gubili su s rezultatom 0:1, a onda je Bojan Kubović u posljednjoj minuti prvog poluvremena izjednačio. U nastavku su mreže mirovale pa se pristupilo izvođenju sedmeraca. U trećoj seriji Hrvoje Božičković promašio je za CB Lulu, a na drugoj strani siguran je bio Bojan Kubović pa ćemo branitelje naslova i dalje gledati na turniru.

Zavičajno društvo Grude bez većih poteškoća izborilo je plasman među osam pobijedivši CB Doberman s rezultatom 4:0. Među osam je i momčad Uznik Veltins koja je nakon izvođenja sedmeraca izbacila Simplex, CB Insomnia-Restoran Jelen (2:1). Zanimljivo je da je promašeno prvih pet sedmeraca. Simplex je promašio sva tri, Uznik dva, a pobjedonosni pogodak postigao je Ante Mazarekić. Momčad Uznika posljednja dva kola prolazi dalje nakon sedmeraca, a glavne zvijezde su mladi Hajdukov napadač Tomislav Kiš te Hrvoje Čale, igrač Wolfsburga.

I veterani su odigrali utakmice osmine finala.

Postignuti su sljedeći rezultati:

Oktal Pharma-Igepa - Tipo Marketing& CB Sara (Štefulj, Ratajec, Mavriček) 0:4,

Ante Gotovina (Šapina, Rendulić) - Ožujsko Texta (Balagović, Čavka, Peternac) 0:1,

Rident - Glembay (Paulić, Duro, Alpeza) 2:1,

IPA Zagreb - Krapina Šped 2:1,

Stomatološki centar Flegar (Židan, Kozniku) - Pulpit IMGD (Solomun, Mumlek, Krznar, Roguljić, Mužek, Regvar, Čalo, Rimac) 2:1.

MNK Porto Tolero – TRCZ ZG-ST 1:3,

Intersport – CB Aztec 3:1 (7m),

ŠRC Jelenovac – Kvocera 5:4 (7m).