Dinamov protivnik slavio u francuskom derbiju

Lyon
Lyon
03.10.2016.
u 00:30
Lyon je ovom pobjedom pretekao Saint-Etienne na ljestvici, sada je peti sa 13 bodova, dok su "zeleni" pali na devetu poziciju sa 12 bodova.

Suparnik zagrebačkog Dinama u skupini H nogometne Lige prvaka Lyon je u derbiju 8. kola francuskog prvenstva na svom terenu svladao regionalnog rivala Saint-Etienne sa 2:0 (1:0).

Oba gola lavovi su postigli u završnicama poluvremena, Darder je u 41. minuti pogodio za 1:0, a konačnih 2:0 postavio je Ghezzal u 88.

REZULTATI 8. KOLA:
Angers - Marseille 1:1 (Capelle 90+3 / Thauvin 64)
Nice - Lorient 2:1 (Pereira 11, Balotelli 86 / Moukandjo 61)
Lyon - Saint-Etienne 2:0 (Darder 41, Ghezzal 88)
Igrano u subotu:
Paris SG - Bordeaux 2:0 (Cavani 3, 30)
Nantes - Bastia 1:0 (Stepinski 18)
Metz - Monaco 7 (Lemar 7, Germain 23, Silva 39, Fabinho 68-11m, Carrillo 72, 83, Boschilia 89)
Lille - Nancy 1:0 (Eder 75-11m)
Dijon - Montpellier 3:3 (Diony 39, Vanden Borre 81-ag, Riviere 90 / Ninga 18, 25, 58)
Caen - Toulouse 1:0 (Santini 64-11m)