KOMENTAR SUSRETA

Dinamo u čudnim okolnostima u Srbiji dobio nešto veliko. A Ljubičić zabio dva gola, ali nije pravi heroj pobjede

Foto: Slobodan Sandic/PIXSELL
Dinamo u čudnim okolnostima u Srbiji dobio nešto veliko. A Ljubičić zabio dva gola, ali nije pravi heroj pobjede
02.10.2025.
u 23:11
Svaka čast treneru Mariju Kovačeviću koji je u ruke dobio potpuno novu momčad, igrači su se upoznavali u hodu, ali i očito su dobro radili, te upijali trenerove zahtjeve. I taj Dinamo nije ni u najmanjoj mjeri izgledao kao momčad koja se tijekom ljeta okupljala, izgledali su prije kao momčad koja je već jako dugo zajedno i dobro uigrana.

Utakmica Maccabi Tel-Aviva i Dinamo svakako se igrala u neobičnim okolnostima, Dinamo je morao spavati u Beogradu pa se dva sata voziti na utakmicu u Bačku Topolu, Maccabi je pak imao puno igrača koji su do dva sata prije početka postili iz vjerskih razloga. Igralo se u Srbiji zbog nemogućnosti igranja u Izraelu, igralo se pred praznim tribinama na kojima je bilo samo nekoliko predstavnika dva kluba i kluba TSC na čijem se stadionu igralo, te nešto predstavnika medija.

I bilo je upitno kako će se tko u svim tim okolnostima snaći na terenu. I treba reći, bili smo jako zadovoljni igrom Dinama. U prvom poluvremenu, iako su plavi rano primili pogodak, nisu nimalo izgubili glavu, nastavili su normalno igrati i to im se vratilo s dva brza pogotka i prelaska iz rezultatskog minusa u prednost.

Ovaj sadržaj je dostupan samo za Premium korisnike Večernjeg lista.

Pretplatite se na sadržaj s potpisom.

Ključne riječi


Komentari 3

DU
Deleted user
00:18 04.10.2025.

Zašto nemam podrobnog izvješća iz lokalne balkanske štampe o maestralnoj igri i pobjedi u sred SAP Vojvodini???možda zbog brodoloma Zvezde???

PA
pajokola1
08:22 03.10.2025.

Dugo Dinamo nije ovako dobro izgledao, Ljubičić se popravio jer osim trke konačno je namjestio i nogu i zabio ono što je trebao, Valinčić je materijal za reprezentaciju,najslabija karika je i dalje Nevistić jer i dalje je nesiguran, ali ajmo vjerovati da će i on rasti. Sve u svemu dobro je to, bravo za trenera Kovačevića.

AR
Aristotel
10:43 07.10.2025.

Bravo za trenera ????? Ono bracanje lopte holmanu je bilo degutantno i izraz nemoci organiziranja igre...kome je to dobro ne znam ?? Kao Dinamovcu mi je svakako drago da su pobijefili, ali igra he bila losa.