Bivši hrvatski vratar

Didulica: Kacige su za curice

Foto: 'Marko Prpic/PIXSELL'
Didulica: Kacige su za curice
23.10.2011.
u 16:03
- Pokušao sam nositi kacigu, ali nisam se uspio koncentrirati, zato sam odustao - kazao je Didulica
Pogledaj originalni članak

- Njezino je nošenje znak slabosti, kao u boksu. Suparnik to osjeća, pa misli: Ovaj s kacigom je curica -  rekao je Joey Didulica, bivši hrvatski vratar

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 2

JO
jozinho
00:16 24.10.2011.

a ti Didulica si dosadan ko proljev!!! Tko ta sta pita, taj nije normalan...

DR
dragogera
11:34 24.10.2011.

ne znam samo gdje si nosio tu kacigu,mozda na danima mode,jer mjesto u prvih 11 vec dugo nigdje nemas