Detalj pokazuje Modrićevu genijalnost. Maestro je veličina za koju godine ne prolaze. Ovo je dokaz

LaLiga - Real Madrid v Sevilla
26.02.2024.
u 23:37
Na današnji dan prije godinu dana ‘maestro’ je ušao s klupe pa iz kornera – opet spektakularno – asistirao Rodriguezu koji glavom posprema loptu u gol za izjednačenje u ljutom derbiju protiv Atletica

Zapravo je sve o Luki Modriću sažeo u kolumni novina španjolskog Asa Carlos Forjanes i objasnio to ovako:

- Luka Modrić je besmrtan, čudesan i neukrotiv. Hrvatski kapetan se ne gasi i napisao je enciklopediju u ljubavi prema ovoj igri. On se poput odmetnika odupire balkanskom tvrdoglavošću kako godine ne bi prevagnule nad njegovim beskrajnim talentom. Za njega je odustajanje uvreda, kako god završio na kraju ove sezone u Realu.

Novi dom Luke Modrića
ARHIVA - Dubrovnik, 2009. Luka Modri? uživao s djevojkom Vanjom Bosni? na jet skiju
Madrid: Luka Modrić preuzeo je novi sponzorski Audi Q7 Sport
Madrid: Luka Modri? isprobao svoj novi audi
Zagreb: Luka Modri? s obitelji posjetio suprugu Vanju koja je jutros rodila sina
Madrid: Luka Modrić automobilom se odvezao u bolnicu na pretrage

Podsjetimo, nepoderivi kapetan Hrvatske, ušao je u igru 15 minuta do kraja u 26. kolu La Lige, a šest minuta kasnije donio je Realu pobjedu protiv Seville 1:0. Modrić je zabio spektakularno, udarcem s 20-ak metara.

A detalj koji dodatno pojačava riječi španjolskog novinara pronašli smo u arhivi, jer točno prije godinu dana, Modrić je činio isto što radi I godinu dana stariji – donosi Realu s klupe prijelomne pobjede.