SAD - Ekvador
17.06.2016.
u 08:40
SAD će polufinalu igrati protiv pobjednika susreta između Argentine i Venezuele

Nogometaši SAD-a plasirali su se u polufinale Copa Americe nakon što su u četvrtfinalnom susretu u Seattleu pobijedili Ekvador sa 2:1, a junak susreta bio je 33-godišnji veznjak Clint Dempsey.

Amerikanci su poveli u 22. minuti golom Dempseyja, koji je zaslužan i za vodstvo od 2:0 u 66. minuti. Nakon njegovog udarca odbijenu loptu u mrežu je pospremio 24-godišnji krilni napadač LA Galaxyja Gyasi Zardes.

Ekvador je do kraja susreta uspio tek ublažiti poraz pogotkom Michaela Arroya u 74. minuti.

SAD će polufinalu igrati protiv pobjednika susreta između Argentine i Venezuele.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?