Subašić branio u pobjedi Monaca, Vidi pola sata u remiju Bešiktaša

Danijel Subašić
16.02.2018.
u 23:08

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić nakon lakše se ozljede vratio na gol aktualnog francuskog prvaka Monaca te je branio čitavu utakmicu u 4-0 (1-0) domaćoj pobjedi svoje momčadi protiv Dijona u dvoboju 26. kola.

Strijelci za Monaco bili su Balde (13), Fabinho (69-11m), Rony Lopes (87) i Glik (90+2).

Bešiktaš - Monaco

Drugi Monaco sada ima 56 bodova, devet manje uz utakmicu više od vodećeg PSG-a, a četiri više uz također utakmicu više od trećeg Marseillea. Dijon je 12. s 31 bodom.

Hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Vida igrao je od 59. minute u 1-1 (1-0) remiju Besiktasa na gostovanju kod Konyaspora u susretu 22. kola turskog prvenstva.

Besiktas je vodio 1-0, a domaći su izjednačili minutu nakon Vidina ulaska.

Branitelj naslova je tako ostao treći na ljestvici s 41 bodom, tri više uz utakmicu manje ima vodeći Galatasaray, a dva više uz također utakmicu manje drugi Istanbul BB. Konyaspor je 15. s 21 bodom.

U prvom susretu 23. kola Bundeslige nogometaši Mainza su slavili u gostima u Berlinu kod Herthe s 2-0.

Oba gola za Mainz zabio je Šveđanin Robin Quaison u 40. i 65. minuti, a njegovi golovi će možda biti ključni u borbi za ostanak.

Na ljestvici vodi Bayern s 56 bodova ispred Leipziga (38) i Borussije Dortmund (37), Hertha je ostala 11. s 30 bodova, a Mainz 16. s 23 boda.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?