ATP CINCINNATI

Čilić u svom stilu imao 41 neprisiljene, 'prokockao' šest set lopti i ispao u prvom kolu

Marin Čilić
Marin Čilić
12.08.2019.
u 19:13
U prvom kolu ATP turnira u američkom Cincinnatiju ispao je od 39. igrača svijeta Moldavca Radu Albota

Marin Čilić nikako ne uspijeva pronaći pravu formu.

Naš tenisač izgubio je sa 6-4, 7-6.

Čilić je imao čak 41 neprisiljenu pogrešku, a u tie-breaku drugog seta imao je dvije set lopte koje nije uspio iskoristiti te je protivnik slavio sa 7-6. Ukupno je u setu imao šest set-lopti.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?