Hemofarm - Cibona 55:98

Cibona ostavila Hemofarm na minus 43!

22.02.2012.
u 19:59
Košarkaši Cibone su na gostovanju kod Hemofarma pobijedili s impresivnih 98:55 (10:29, 7:32, 16:11, 22:26).

Košarkaši Cibone u Korizmi su se, izgleda, odlučili odreći loših rezultata. Na gostovanju kod Hemofarma domaćine su pregazili sa plus 43 (98:55!) i to nakon tri tjedna bez službenih utakmica! Bilo je u jednom trenutku i plus 48...

Cibose je predvodio Davor Kus s 15 koševa, isto je dodao i Pavle Marčinkovć, a 14 je ubacio Goran Suton. U dvoznamenkaste strijelce upisali su se i Demonte Harper (13) te Tomislav Zubčić i Marin Rozić (10).

- Bila je to dobra utakmica u kojoj smo prvi dio odigrali gotovo bez greške. Sve osim treće četvrtine odigrali smo baš onako kako bih ja želio da i inače igramo - kazao je Repeša.

- Bojao sam se kako ćemo izgledati s obzirom da nismo igrali ozbiljnu utakmicu neko vrijeme, no dobro smo reagirali. Razlika je na kraju bila i nerealno velika. Hemofarm je mlada i jako potentna ekipa kojoj želim sve najbolje - dodao je trener Cibosa.