ABA LIGA

Cedevita gubila s 15 razlike pa na kraju slavila u Baru

15.12.2018.
u 19:16
Zagrepčani su došli do pobjede u utakmici u kojoj su u trećoj četvrtini gubili u nekoliko navrata s 15 razlike, da bi u nastavku uspjeli sve preokrenuti.

U utakmici 11. kola košarkaške ABA lige košarkaši Cedevite pobijedili su Mornar u Baru s 103-102.

Junak dvoboja bio Jacob Pullen, koji je postigao 30 koševa, čak 28 u drugom poluvremenu, a Amerikanac je u zadnje 42 sekunde zabio četiri koša kojima je Cedevita osigurala pobjedu.

Kod Cedevite je Stipanović postigao 18 koševa, a Cook 17, dok je domaćine predvodio Waller (28).

Cedevita je treća sa 7 pobjeda i četiri poraza, a Mornar je deseti s omjerom 3-8.

Praktično rješenje

Jednu grešku s novcem radi većina građana: Stručnjak za financije ima top savjet kako je uspješno izbjeći

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?