Perišić ponovno strijelac, Wolfsburg pobijedio na otvaranju sezone!

16.08.2015.
u 17:49
Bilo je 2:1, a naš reprezentativac zabio je za 1:0

Wolfsburg je na otvaranju Bundeslige pobijedio 2:1 protiv Eintrachta iz Frankfurta, a prvi pogodak na utakmici zabio je naš Ivan Perišić, za kojeg je sad već potpuno jasno da će ostati u njemačkom doprvaku i igrati Ligu prvaka, dok s Interom ne bi igrao ništa osim domaćih natjecanja.

Iako je bilo jasno da Wolfsburg ima ulogu velikog favorita, prvo kolo uvijek je problematično, tako da se vrednuje pobjeda, kakva god da jest. Osvojili su uz dosta sreće Superkup protiv Bayerna, a sad su i došli do tri boda te probili led, sigurno je da će biti još bolji.

Naš reprezentativac u 13. je minuti pogodio glavom nakon ubačaja Krusea, a četiri minute kasnije Bas Dost povisio je na 2:0. Već u 19. je zabio Reinartz i to je ostao konačni rezultat. Dakle, sve što se golova i rezultata tiče viđeno je za manje od 20 minuta igre, ali mogao je Wolfsburg do mnogo veće pobjede da je bilo preciznosti.