Škotska

Borna Barišić se ozlijedio u pobjedi Rangersa

23.12.2018.
u 16:06
Borna Barišić igrao je za Rangers do 41. minute kada je morao biti zamijenjen zbog ozljede, dok je Nikola Katić ostao na klupi momčadi iz Glasgowa.

U jedinom nedjeljnom susretu 19. kola škotskog nogometnog prvenstva Rangers je kao gost preokretom svladao Saint Johnstone sa 2-1 (0-1) i s ta se tri boda uspeo na drugo mjesto ljestvice.

Domaći su poveli preko Kennedyja (45), no u nastavku su gosti stigli do tri boda zahvaljujući dvama golovima Morelosa (65, 88).

Drugi Rangers sada ima 38 bodova, jedan manje uz utakmicu više od vodećeg Celtica, a dva više od trećeg Aberdeena. St. Johnstone je osmi sa 28 bodova, koliko ima i sedmi Hibernian.

ISTRAŽUJEMO

Kako početi investirati i planirati mirovnu? Evo zašto o tome trebate razmišljati već u dvadesetima

Rano počnite planirati mirovinu, pametno birajte investicije i budite dosljedni u svojim financijskim odlukama kako biste uživali u financijski stabilnijoj budućnosti, poručuju financijski stručnjaci i savjetuju početi sa štednjom već od prvog zaposlenja. Međutim, kako početi investirati i planirati mirovinu kada nam se teško uopće zamisliti u budućnosti, pogotovo ako smo tek u dvadesetima?