Žižićev sjajan učinak u Celticsovom porazu

Ante Žižić
Ante Žižić
07.07.2017.
u 09:16
Žižić je na parketu proveo 23 minute i statistički odigrao svoju najbolju utakmicu u Utahu

Hrvatski košarkaš Ante Toni Žižić postigao je devet koševa (šut za dva 3-8, slobodna bacanja 3-3) uz sedam skokova, jednu asistenciju i tri blokade u svom trećem nastupu u Ljetnoj ligi u dresu Boston Celticsa, no njegova je momčad izgubila od domaćeg Utah Jazza sa 65-68.

Žižić je na parketu proveo 23 minute i statistički odigrao svoju najbolju utakmicu u Utahu, s devet poena izjednačio je svoj učinak iz prvog nastupa, dok je sa sedam skokova i tri blokade postavio najbolje učinke ovoga tjedna.

Najefikasniji u sastavu Utaha bio je Dante Exum sa 16 pogodaka, dok je Abdel Nader ubacio 17 koševa za Boston.

Boston je Ljetnu ligu u Utahu zaključio s jednom pobjedom i dva poraza, a Utah s tri pobjede.

ŽESTOKA BORBA IZNAD CRNOG MORA

VIDEO Ukrajina naoružala svoje dronove pa ušla u bitku s ruskim helikopterom: 'Mnogi su mislili da je ovo nemoguće'

Na snimci se vidi ukrajinski dron kako spretno manevrira kako bi izbjegao napade ruskog jurišnog helikoptera. Ipak, naposljetku, dron usporava i zaustavlja se prije nego što ga zahvati nova paljba. Zapali se, a zatim eksplodira. Ovaj prizor označava prvi put da je primijećena ukrajinska pomorska bespilotna letjelica naoružana protuzračnim projektilom, što je znak brze evolucije u strategiji obrane Ukrajine.