STRIJELAC PROTIV VALLECANA

Alen Halilović ušao s klupe i zabio u remiju Sportinga

12.02.2016.
u 21:28
Pogodak je zabio u posljednjim sekundama prvog dijela kada je dobro reagirao i u padu matirao gostujućeg vratara Carlosa.

Alen Halilović upisao se u strijelce u remiju Sporting Gijóna i Rayo Vallecana (2:2) u 24. kolu španjolskog nogometnog prvenstva.

Hrvatski ofenzivac susret je počeo na klupi i ušao u devetoj minuti umjesto Ndija. Pogodak je zabio u posljednjim sekundama prvog dijela kada je dobro reagirao i u padu matirao gostujućeg vratara Carlosa.

Sporting je u vodstvo došao u 5. minuti preko Guerrera da bi izjednačio Miku u 39. Bod gostima donio je Jozbabed u 58. minuti.

Rayo Vallecano je trenutno 15. momčad lige sa 24 boda. Sporting ima bod 23 boda i poziciju je slabiji, ali ima i utakmicu manje.