Jedna od najtalentiranijih glumica Tilda Swinton svoju je moć transformacije već pokazala u mnogim filmovima. A zahvaljujući androginom izgledu, ovu 52-godišnju glumicu mnogi urednici zasipaju modnim ulogama. Jedna je od zapaženijih ona za časopis W na čijoj je naslovnici zasjala poput Davida Bowieja.
No ovog puta osebujna ikona stila, koja se ne šminka čak ni za crveni tepih, za prvi je modni transseksualni časopis Candy pokleknula te dopustila da je našminkaju. Tako je na naslovnici doslovno zablistala u zlatnoj haljini od lamea Antonyja Pricea, a narančaste kovrče i dramatični make up savršeno su se uklopili u imidž fatalne kraljice.
Fotograf Xevi Muntane i kreativni direktor Jerry Stafford zaslužni su i za editorijal "The Transformer", u kojem se Tilda odmaknula od besprijekorno elegantne dive i pokazala koliko lica ona zaista ima.
Tilda Swinton se konačno našminkala i odlično joj stoji!
FOTO Ovih deset država ima najmoćniju vojsku: Jedna od njih broji više od 5 milijuna vojnika u pričuvi
Pitanje koja država ima najjaču vojsku na svijetu 2026. godine ne može se svesti na jedan broj. Riječ je o složenoj slici koja proizlazi iz obrambenih proračuna, tehnološke razvijenosti, nuklearnog odvraćanja, logističke infrastrukture i teško stečene vjerodostojnosti kroz stvarna borbena iskustva.
FOTO Bila je jedna od najljepših žena na svijetu, a zbog estetskih operacija je bankrotirala i neprepoznatljiva je
FOTO U ovih sedam zemalja na granici vam smiju pregledati mobitel: Odbijanje izaziva ozbiljne probleme
Zakoni se uvelike razlikuju od zemlje do zemlje. Na nekim mjestima odbijanje otključavanja uređaja može dovesti do novčanih kazni, zadržavanja ili čak kaznenih prijava. Na drugim mjestima vlasti mogu pretraživati uređaje, ali ne mogu kazneno goniti putnike isključivo zbog odbijanja da otkriju lozinke
Dva brza uskršnja hita koja će uvijek nestati među prvima
Mini kiš s kuhanom šunkom i sirom te lisnato tijesto sa šunkom i jajetom u ovitku
Sigurna kartica na testu: Kupnja na sumnjivom webshopu