Power-pop sastav Pink Studio, uoči nastupa na T-mobile INmusic festivalu, predstavlja svoj novi singl.
Nova pjesma već je u eteru domaćih radijskih postaja i najavljuje njihov novi album "Misli na nas" koji izlazi u jesen.
Prethodni singl „Želim ti reći“ oduševio je radijske urednike i publiku te se dugo zadržao na radijskim top-ljestvicama, a sada predstavljaju još jednu ljetnu i lepršavu pjesmu za koju se nadaju da će ponoviti uspjehe svih njihovih prijašnjih singlova.
Podsjećamo, sedmeročlani bend 2009. godine predstavio se singlovima „Ne/staješ“ i „Infra Inga“ te velikim hitom „Jutro poslije“, koji je osvojio slušatelje i postao jednom od najtraženijih pjesama hrvatskog radijskog etera u prvoj polovici 2010. godine, a iste godine izašao im je i album „Soundtrack za lutku“.
Albumom "Soundtrack za lutku" željeli su stvoriti drukčiji zvuk, pokrenuti novi power pop val. Kako zvuče njihove pjesme uživo moći ćete čuti u srijedu, 22. lipnja, na zagrebačkom T-mobile INmusic festivalu, na World stageu od 17 sati.
Pink Studio čine Ivana Kardum (vokal), Ana Bogdan (klavijature i back vokali), Ana Pavić (back vokal), Niko Radas (bubnjevi i udaraljke), Nikola Karan (bass), Ivan Glasnović (solo gitara) i Josip Pintarić (gitara).
Pink Studio uoči INmusica predstavlja novi singl
VIDEO Ovo nije za one slabog srca! Polugola Lidija Bačić pozirala u bikiniju, obline sijevaju
Splitska pjevačica Lidija Bačić, poznata po moćnom vokalu i atraktivnom stasu, ponovno je zagrijala društvene mreže
FOTO Bujna Slavonka izbacila grudi na izvol'te, a svi se pitaju gdje su joj gaćice
FOTO Ovako trenutačno izgleda paralizirani ključni zagrebački koridor: Oštećena tramvajska mreža, ozlijeđena prolaznica
Na terenu su policija i djelatnici ZET-a koji saniraju štetu i reguliraju promet.
Jedan manji sudar i račun od nekoliko tisuća eura: Stručnjaci upozoravaju na problem koji mnogi zanemaruju
Jedna greška može srušiti cijeli biznis