UNATOČ KRIZI UZROKOVANOJ PANDEMIJOM

Podravka nagradila radnike s po 1000 kn

Foto: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL
Podravka nagradila radnike s po 1000 kn
19.11.2020.
u 08:37
Podravka zaposlenike nagrađuje s po 1000 kuna neto, a isplaćen im je i božićni dar za djecu vrijedan 600 kuna
Pogledaj originalni članak

Zbog dobrih rezultata za prvih devet mjeseci 2020. godine te kao zahvalu za doprinos i angažman uslijed pandemije koronavirusa, Podravka zaposlenike nagrađuje s po 1000 kuna neto, a isplaćen im je i božićni dar za djecu vrijedan 600 kuna.

– Ove je godine hrvatsko gospodarstvo izloženo brojnim negativnim utjecajima, no pokazali smo da je ova kompanija spremna u vrlo kratkom roku transformirati svoje poslovanje i odgovoriti na brojne izazove. Uvjeren sam da ćemo se i dalje uspješno nositi sa svim izazovima te nastaviti graditi još uspješniju Podravku – kazao je predsjednik uprave Marin Pucar. Podravka je ove godine već dva puta nagradila svoje zaposlenike s po 1000 kuna.

Ključne riječi
Pogledajte na vecernji.hr

Komentari 2

PV
prcko.vita
20:37 19.11.2020.

U toj najvećoj Hrvatskoj prehrambenoj industriji rade većinom robovi a ne radnici. Marine, dopustio si masonu Hrvoju da i dalje ostane na vrhu dijela Podravke koji sa bavi farmaceutskim proizvodnjama, zašto novinari ne ispitaju da li su radnici kod tog masona dobili također tih 1000 kn nagrade? Zašto novinare ne zanima da radnici rade za minimalne koeficijente godinama koji se jako rijetko mijenjaju bez obzira na rezultate? Prodali ste pekaru i vodu a sada nema novca da se kupi jedan obični ledo, novce ste podijelili sebi i to debelim masnim nagradama, a robovi neka rade za siću i koju kap tih bijednih nagrada.

DU
Deleted user
08:47 19.11.2020.

Nadovezujući se na presudu Marin Kamenički - citat: "U policijskom izvješću piše da je krivac za nesreću 40-godišnji Marin Pucar - tadašnji član uprave, koji se neoprezno prestrojavao u desni prometni trak pri čemu je prednjim desnim dijelom automobila udario u stražnji lijevi dio automobila u kojem su se nalazila dvojica poginulih muškaraca." Danas je dotični predsjednik uprave s vozčkom, nije odsjedio za dotični čin niti minute. Teško razumjeti pravičnost i naš korumpirani i bolesni pravosudni sistem.