Vulin i Kerić strijelci u porazu Libereca

VL
20.03.2010.
u 21:35

Hrvatski nogometaši u redovima Slovan Libereca Lovro Vulin i Renato Kelić upisali su se u listu strijelaca u 20. kolu češke Gambrinus lige.

Liberec je poražen na domaćem travnjaku od Bohemiansa 3:2, a Vulin je postigao prvi gol na utakmici u 6. minuti, dok je Kerić zabio za 2:2 u 58 . minuti.

Obojici Hrvata, bivšem napadaču Cibalije (Kerić) i bivšem braniču Hajduka (Vulin) bili su ovo drugi ovosezonski golovi.

Vulinu je štoviše ovo bio drugi gol u zadnja dva kola, budući je u prošlom donio svojoj momčadi bod na gostovanju kod Čeških Budejovica (1:1).

Liberec nakon 20 odigranih kola drži 11. mjesto na ljestvici s 21 osvojenim bodom.