1/3
17.11.2012.
u 16:09

Perišić se požalio na minutažu pa ga je Klopp uveo od prve minute protiv Furtha

Nakon 20 dana stanke, Mario Mandžukić nastavio je zabijati pogotke za Bayern, u remiju 1:1 u gostima kod Nürnberga zabio je već u 3. minuti, nakon što mu je sve priredio Kroos.

Pogodak je proslavio salutirajući oslobođenim generalima Gotovini i Markaču. Mandžo, kojeg je u 77. minuti zamijenio Pizarro, s devet golova tako je opet sam na vrhu ljestvice najboljih strijelaca Bundeslige. Mađar Szalai iz Mainza zabio je osam. Inače, Bayern je od 77. bio s igračem više, nakon isključenja Gebharta.

Ivan Perišić igrao je 90 minuta u pobjedi Borussije Dortmund 3:1 protiv Greuther Fürtha, a u 20. je dobio žuti karton. Cijelu je utakmicu odigrao i Milan Badelj u domaćoj pobjedi HSV-a 1:0 nad Mainzom.

Njemačka, 12. kolo: Bayer-Schalke 2:0, Nürnberg - Bayern 1:1, Borussia (D) - Greuther Fürth 3:1, Eintracht - Augsburg 4:2, HSV - Mainz 1:0, Hannover - Freiburg 1:2, Borussia (M) - Stuttgart 1:2. Poredak: Bayern 31, Schalke 23, Eintracht 23, Borussia (D) 22 boda...

>>>Mandžukić: Nakon pogotka nisam salutirao generalima!