Objavljeno vijesti danas: 4
EP RUKOMET 2024.
Povratak na članak

Nevjerojatna drama protiv Austrije završila bez pobjednika! (28:28) Teški trenuci nakon euforije

Hrvatska rukometna reprezentacija je Europsko prvenstvo u Njemačkoj otvorila sjajnom pobjedom protiv Španjolske (39:29). U drugome kolu skupine B protivnik je Austrija. Premda su očekivali nešto lakši posao, utakmica se pretvorila u žestoku bitku u Mannheimu

Komentari 31

OL
olujasviholuja
20:37 14.01.2024.

Hajmo Hrvatska🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷.Zašto sve hrvatske reprzentacije nemaju iste dresove kao nogometna reprezentacija? Takav dres je prepoznativ u cijelom svijetu

VL
Avatar Oluja 95'
Oluja 95'
22:09 14.01.2024.

I kaj da vam čovjek kaže. Zbog ovakvih stvari smo 9. zadnjih godina umjesto u polufinalu. Oni izgube od Egipta pa jedini Dancima uzmu bod na prvenstvu. Ovdje pobjede Španjolsku pa izgube bod protiv Austrije. I je Austrija je dobra, podigla se ali dečki moji, nemaju oni vašu kvalitetu.

22:07 14.01.2024.

Naša stvarnost , jednu odigraju super , pa ona slijedeću nikako.

VL
BL
bluewitch

Poletili previsoko pa se jako brzo bolno prizemljili

VL
21:14 14.01.2024.

Nedostaju laki golovi iz dobre obrane. Valjda će ih biti u drugom dijelu. A i da će se na njihovu duboku zonu, dugom i brzom igrom otvarati više prostora za prolaz ili pivota. Teška utakmica.

VL
22:11 14.01.2024.

Katastrofa! Pošteno su nas pretukli, a mi smo obranu odigrali kao u najgora vremena - bez ikakva poštena faula. Zar je tako teško napraviti faul i prekinuti protok lopte?!? Prešetavali su nam se na devet metara, a mi k'o pussy niti dotaknuti nikoga. Napad ništa bolji. Imamo zadnji napad s igračem više, a ono potpuna smušenost.

VL
AN
Antonio1952
22:10 14.01.2024.

Opet smo poletjeli visoko poslije jedne dobre utakmice.

VL
AL
alkemičar
22:29 14.01.2024.

Pobjeda protiv spanjolske nije prava slika ni mjerilo nase jacine, jer spanjolci nisu bili ni sjena nekadasnje repke kakvu pamtimo i nisu imali nikakvu obranu, a ni nasa nije bila sjajna kad i takva raskasetana ekipa nam utrpa 29 golova. U ovoj utakmici protiv austrije prokockali smo nekoliko cistih prilika, gubili lopte, nismo iskoristili igraca vise, grijesili i ispao je takav rezultat dobro da na kraju nismo izgubili jer smo tesko zivili u zadnjim minutama igre. Trebamo se uozbiljiti, skoncentrirati se maksimalno na utakmicu s rumunjskom, poraditi na obrani i zaboraviti na euforiju koja ih je obuzela nakon spanjolske. Rumunjska nije nesavladiva ekipa i ako se poslozimo kako treba mozemo ih pobijediti.

22:51 14.01.2024.

No, no ljepo sem napisal - bez euforije, još je dalko konec!

15:51 15.01.2024.

Hrvatski mentalitet i nedostatak discipline da se svaki posao mora odraditi sa 100% koncentracije i zalaganja.

VL
Avatar southman
southman
22:08 14.01.2024.

5 zadnj8h minuta u prvom poluvremenu ih obranom 5-1 potpuno poremetimo i onda u frugom to.uopce ne odigramo.

VL
JU
JustinCase
22:23 14.01.2024.

Moras imati konstantu da bi bilo i vrhunskih rezultata, mentalitet ratnika, pobjednika