Balić: Reprezentacija? Ako me vidite na popisu onda idem na SP...

'10.08.2012., London, Engleska - Ljetne Olimpijske igre, rukomet, polufinale. Francuska - Hrvatska. Ivano Balic. Photo: Sanjin Strukic/PIXSELL'
'Sanjin Strukic/PIXSELL'
07.10.2012.
u 08:55

Naš je rukometaš u pobjedi nad Pivovarnom Laško sudjelovao sa dva gola i asistencijom.

Ivano Balić sjajno je odigrao za madridski Atletico u utakmici 2. kola skupine Lige prvaka. Madriđani su pobijedili u Celju Pivovarnu Laško sa 28:22, a Ivano je postigao dva pogotka, imao jednu asistenciju i izborio jedan sedmerac.

- Prvo poluvrijeme igrali smo dosta loše. Bilo je malo galame na poluvremenu i odmah je u nastavku bilo puno bolje - istaknuo je Ivano.

Može li Atletico do kraja ove sezone u Ligi prvaka?

- Vidjet ćemo. Imamo šest novih igrača, trebamo se još puno uigravati - kaže naš igrač.

Hoćemo li ga vidjeti u hrvatskoj reprezentaciji na SP-u u Španjolskoj sljedeće godine?

- Ako me vidite na popisu onda ću valjda igrati - bio je kratak Ivano na tu temu.

A što kažete na aferu u Montpellieru?

- Nemam komentar. Slabo pratim novine - zaključio je Ivano.

Jakov Gojun dobro je igrao u obrani, a u 47. minuti izašao je zbog lakše ozljede - izvrnuo je zglob.

Ostali rezultati: Barcelona - Füchse (Špoljarić, Ninčević 3) 34:23, Pick Szeged (Blažević 4, Pribanić 1) - Kadetten (Mamić 1) 30:29, Metalurg (trener Červar, Batinović) - Gorenje 30:23, St. Peterburg - Kielce (Čupić 12, Buntić 2, Štrlek 1, Musa) 21:31.