Gorghar Jedno pitanje. Znaš li ti koliko ima baltičkih država koje su bile u sastavu SSSR-a?

VL
OB
-obrisani-
19:23 11.10.2011.

Joj daj nemojte odmah pocet ,sto bi da im damo tri gola u prvih pet minuta,pa dis protiv bunkera,svi samo bunkeraju...

VL
19:28 11.10.2011.

Ako Grci izgube a mi igramo 0-0 i posle po***imo u baraz s Bilicemo trebamo ga objesiti!

-obrisani-

Bice 5:0 za Hrvate.....ili nece?I onda Grci u 95-om izjednacuju.....Ili ne?

21:01 11.10.2011.

Što bi s onim silnim najavljenim golovima? Bilića treba odmah smjeniti jer EP nećemo vidjeti s njim. Imali smo daleko najlakšu grupu a doveli smo se u situaciju da ovismo od drugima.

VL
OB
-obrisani-
21:53 11.10.2011.

u 21:51h pekec je napisao/la: da ..strasno smo popjedili sa 2 gola..da nas njemci ili englezi tak stisnu -stisnuli bi nam 5 komada

VL
BU
Bubra
23:35 11.10.2011.

Bomba ja se samo pitam tko ti je dao ovaj minus :)) E Jovo ukenjao si se u gace i treba da te bude sramota pokrije se po glavi i odi spavat.

VL
MM
Moje mišljenje
23:53 11.10.2011.

LATVIJA!!! LATVIJA!!! LATVIJA!!! Kakva Letonija?! Zašto VL plaća \"lektore\"???

VL
BO
bomba

sejo ja sam gledao utakmicu hladne glave. Spahič je bio u 16 kad mu je podmetnuo nogu. Penal jest glup ali je penal. Drugo poluvrijeme prvih 20 minuta opsada gola Bosne. ja ne znam što si ti gledao.

VL
07:32 12.10.2011.

MOram priznati da me ova zadnja pobjeda Hrvatske nije jako utjesila. Jos sam uvjek razocaran nad onim baletom iz Pireja!

VL
19:48 11.10.2011.

A zašto u VL za Latviju pišu na srpski \"Letonija\"???

18:54 11.10.2011.

Portugal 16 20 - 10 Danska 16 13 - 5 Svedska 15 17 - 9 Hrvatska 13 10 – 6 Ako Svedska izgubi protiv Nizozemske onda imamo ove opcije: Ako Danska dobije Portugal s minimalnom pobjedom (1-0, 2-1, 3-2 inom pobjedom (1-0, 2-1, 3-2 i tako dalje) onda Hrvatska mora da dobije Letoniju s 6 – 0 ili 7 – 1 i t.d. Ako Portugal dobije Dansku s minimalnom pobjedi onda je Hrvatskoj dosta da pobjede s 4-1 (3-0 nije dosta jer Danska je vise golova zabila u gostima). Ako Portugal i Danska remiziraju onda nama preostaje samo nada da Gruzija nam pomogne. Ako Svedska igra 0-0, 1-1 i t.d onda moramo da nakantamo Letoniju s 5 – 0, 6 -1. Naprimjer 7-3 nije dovoljno jer i Svedska ima vise golova u gostima. Naravno, ako Grcka izgubi protiv Gruzije onda ne moramo da kalkuliramo kao sto sam ja radio, uz uvjet da Hrvatska barem minimalno pobjedi Letoniju.