Objavljeno vijesti danas: 148
AKINFEJEV U BOLNICI
Povratak na članak

Huligani nisu odustali, nakon golmana pogodili i igrača Rusije, utakmica je prekinuta!

Susret je bio prekinut 34 minute, potom 20 minuta na poluvremenu, a konačni prekid dogodio se u 67. minuti kod rezultata 0:0

Komentari 69

Avatar TvojUjko
TvojUjko
21:32 27.03.2015.

srpska posla...došlo ih je brdo iz Genocidne podržavat Ruse i odmah su svi znali da će otići slika Srbijanaca opet u Svijet na štetu Crnogoraca..

VL
Avatar mileudarcina 1
mileudarcina 1
22:05 27.03.2015.

Jedva čekam regijonalnu ligu, kad krene selo protiv sela, biće cirkusane...

22:31 27.03.2015.

A,daaa,to su ovi tamo maloumnici i malograđani....hvala bogu,mi idemo na stadione bezbrižni ,držeći djecu za ruku,radujući se svakom ulasku na stadion.........

00:21 28.03.2015.

albanci i turci, nemaju mira, juce bacali svinjske bubrege na parket...

VL
BA
bajbok11
22:44 27.03.2015.

Trebalo bi pitati bivšeg predsednika. Sigurno bi i za ovo našao prevdanje.

VL
22:07 27.03.2015.

Svjet je poludijo,svakavom dreku dati drzavu,a FIFA svakvim govni….dati reprezentaciju,i da oni igraju i docekuju strane nogometase u svojoj vukohebini,to je automatski trebalo registrovati s 3:0 za goste,i domacinu zabraniti 10-ak godina igrati na medjunarodnim takmicenjima,samo tako se moze balkanskim divljacima stati na kraj,pa onda ta drzava neka s tim mamunjima se razracunava…….

VL
Avatar shimano
shimano
23:31 27.03.2015.

putin samo gleda i pamti. nije vam ovo trebalo braćo crnogorci.

Domaće je bolje

@blustar-da li si probao pivo iz tvornice piva koju je napravio nas covjek (volim pivo);oladi malo.

VL
ES
escobar2
02:00 28.03.2015.

slični takvi maloumnici planiraju sutra prekinuti utakmicu hrvatska: norveška sa sjevera. nadam se da će ih netko zaustaviti

VL
Avatar H/S/P
H/S/P
17:18 28.03.2015.

Krivi su Nijemci,USA,NATO; Vatikan i Ustase.))))))

VL
VM
vojislav.miljevic
18:28 28.03.2015.

baklja na golmana...kakve veze ima ko je navijao uopce??Vratar nogometne reprezentacije Rusije Igor Akinfejev pogođen je bakljom u glavu i utakmica u Podgorici prekinuta je nakon samo desetak sekundi! Vođa navijača sa sjeverne tribine na megafon je otkrio da su identificirali huligana, no nije pomoglo i prekid je trajao 34 minute. Potom je 20 minuta trajala pauza između poluvremena, da bi u 67. minuti bio pogođen Kombarov predmetom s tribine, što je rezultiralo konačnim prekidom....o kakvoj utakmici se uopce prica ovdje?? UEFA:.i kazna zna se.....

21:38 27.03.2015.

Bojim se , jako se bojim da nas nesto slicno ceka sutra u Zagrebu. ..

13:21 28.03.2015.

Ako je u interesu nogometa da se ovakve stvari ne događaju, mora se provoditi nulta stopa tolerancije. Prekid utakmice i izbacivanje iz kvalifikacija. Država bi se pak trebala pobrinuti za identifikaciju izgrednika i primjereno ga kazniti. Pristojna kazna bi bila plaćanje prouzročene štete (npr. osnovna stavka bi bila povrat novca ostatku gledatelja: 10 000 ljudi x 10 EUR = 100 000 EUR, da ne spominjem ostatak neodigranih utakmica u kvlifikacijama, marketing, TV prava, itd.). Ako počinitelj nema novca za plaćanje kazne, onda prisilni rad dok ne isplati (vjerojatno doživotno). Pa nek heroji to naprave opet