Nenad Kljajić sa Saudijskom Arabijom došao do prve pobjede

Nenad Kljajić
20.01.2017.
u 16:26

U utakmici D skupine Argentina je dobila Bahrein s 26-17, a obje momčadi su već ispale.

Rukometaši Saudijske Arabije, čiji je izbornik bivši hrvatski reprezentativac Nenad Kljaić, pobijedila je u utakmici zadnjeg kola skupine C SP-a u Rouenu Čile s 26-25.

U uzbudljivoj utakmici Saudijcima je trebala pobjeda od minimalno četiri gola razlike, a malo više od dvije minute prije kraja su imali vodstvo od 25-23. Minutu i po prije kraja Alsalem postiže pobjednički gol za Saudijce, da bi Čileanac Erwin Feuchtmann minutu prije kraja promašio sedmerac. Saudijci unatoč prvoj pobjedi na turniru neće u osmini finala, a Čile čeka ishod dvoboja Mađarska - Bjelorusija, gdje ih pobjeda Mađara vodi u osminu finala, a u svakom drugom slučaju dalje će Bjelorusi.

U skupini C još igraju Hrvatska i Njemačka.