Zagreb pobijedio Gorenje Velenje i upisao drugu pobjedu

Stipe Mandalinić
Davor Javorović/Pixsell
20.09.2016.
u 20:59

PPD Zagreb će utakmicu 4. kola u SEHA ligi odigrati u utorak, 27. rujna, kad će gostovati kod Izviđača CO u Ljubuškom.

Rukometaši hrvatskog prvaka PPD Zagreba stigli su do druge pobjede u novoj sezoni SEHA lige, nakon što su u utorak kao domaćini u dvorani Sutinska vrela svladali slovenskog doprvaka Gorenje Velenje s 28-21 (13-7).

Momčad Veselina Vujovića je pitanje pobjednika praktično riješila već u prvom poluvremenu u kojem je stvorila prednost od šest pogodaka. 'Zagrebaši' su tu prednost bez poteškoća održavali i u nastavku, u kojem su u tri navrata imali i osam pogodaka viška.

Najbolji strijelac PPD Zagreba bio je Stipe Mandalinić sa 9 golova, David Miklavčič je postigao pet, a Stefan Vujić, Lovro Šprem i Darko Cingesar po tri. Strijelce Gorenja predvodio je Rok Golčar sa šest pogodaka.