Pogodak
20.10.2014.
u 23:13

Završilo je 2:2 i Van Gaal ne može biti zadovoljan.

Manchester United ponovno nije uspio pobijediti, ovaj put na gostovanju kod West Bromwich Albiona - završilo je 2:2.

Susret je bio uistinu odličan za gledati jer sva su četiri pogotka bila sjajna, ali i bilo je mnoštvo prilika, tempo je bio žestok i dostojan najelitnijeg engleskog nogometnog ranga.

No momčad Louisa van Gaala ponovno je pokazala boljke u defenzivnom dijelu, to je izgledalo katastrofalno, pa ne čudi što je već u osmoj minusti Sessegnon doveo WBA u vodstvo. Koje se održalo sve do 48. minute, kad "zaboravljeni" Fellaini zabija i okreće susret na Unitedovu stranu.

I umjesto da povede, Manchester prima pogodak nakon malonogometne akcije, u kojoj Berahino ostaje sam na 40 metara od gola i hladnokrvno poentira. Igrala se 66. minuta i bilo je još vremena za preokrete, ali završilo je "prijateljskih" 2:2 nakon što je u 87. Blind zabio gol za pamćenje. Lopta se odbila na 18 metara, zamahnuo je i dvojica su mu igrača pritrčala u blok, a on plasiranu loptu šalje po podu u desni donji kut vratara Myhilla. Gol za pamćenje, Manchesteru nikako utakmica za pamćenje.

Time su na šestom mjestu, imaju u osam kola 12 bodova, a WBA je 14. i ima devet bodova.