Real ponizio City pred 100 tisuća gledatelja, Modrić igrao prvo poluvrijeme

Luka Modrić
24.07.2015.
u 14:45

Luka je uglavnom bio posvećen defenzivnim zadacima i rijetko se priključivao napadu.

Nakon blijedog izdanja protiv Rome i poraza nakon jedanaesteraca, Real Madrid bio je mnogo nadahnutiji u drugoj utakmici International Champions Cupa protiv Manchester Cityja. Možda je i krcat stadion u Melbourneu (100 tisuća gledatelja) utjecao na Madriđane koji su napunili mrežu Građana – 4:1.

Ujedno bila je to prva pobjeda trenera Rafaela Beniteza otkad je zasjeo na klupu Reala.

Strijelci za Kraljevski klub bili su Karim Benzema (21'), Cristiano Ronaldo (25'), Pepe (44') i Denis Čerišev (73') dok je jedini pogodak za Manchester City postigao Yaya Toure (45+4). Bjelokošćanin je pogodio s bijele točke, ali nakon neopravdano dosuđenog kaznenog udarca. Sergio Ramos igrao je rukom izvan kaznenog prostora, no sudac je pokazao na bijelu točku.

Luka Modrić ponovno je bio u početnom sastavu te je odigrao jedno poluvrijeme. Bio je uglavnom posvećen defenzivnim zadacima i rijetko se priključivao napadu. U nastavku ga je zamijenio Illarramendi.

>>Modrić i Ronaldo se utrkivali, što mislite tko je bio brži?

>>Modrić se nakon tri mjeseca vratio pred 80 tisuća gledatelja, Roma pobijedila Real