Ivan Perišić zabio golčinu za Vukove, Lakić asistent u pobjedi Paderborna

Ivan Perišić
1/2
02.05.2015.
u 17:36

Nakon što je Dost u 24. minuti donio vodstvo, u posljednjoj minuti prvog dijela za povećanje prednosti sjajno je iz daljine pogodio hrvatski reprezentativac.

Wolfsburg je na svom stadionu protiv Hannovera u susretu 31. kola njemačkog prvenstva ispustio vioku prednost (2:0) stečenu do poluvremena. Utakmica je završila rezultatom 2:2, a osvojenim bodom zadovoljnija je sigurno gostujuća momčad budući da se bori za ostanak u Bundesligi.

Nakon što je Dost u 24. minuti donio vodstvo, u posljednjoj minuti prvog dijela za povećanje prednosti sjajno je iz daljine pogodio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić. Bio mu je to četvrti gol u prvenstvu i šesti ukupno ove sezone, a možete ga pogledati u videu. Hrvatski veznjak odigrao je cijeli susret za Vukove.

Na početku drugog dijela, u 47. minuti Briand je smanjio na 2:1, a Hannover se potpuno vratio u igru u 58. minuti preko Sanea.

Dodajmo, kako je Paderborn slavio u gostima kod Freiburga (2:1) u dvoboju 'davljenika'. Junak je bio dvostruki strijelac Rupp, a za prvi pogodak asistirao mu je Srđan Lakić. Dubrovčaninu je to bila prva asistencija od kad je stigao u Paderborn (uz dva pogotka u 13 nastupa).

Rezultati današnjih utakmica 31. kola:

Schalke 04 - Stuttgart 3:2 (Huntelaar 9, 78, Klein 89-ag / Harnik 22, Kostić 51)

Wolfsburg - Hannover 96 2:2 (Dost 24, Perišić 45 / Briand 47, Sane 58)

Augsburg - Koeln 0:0

Hoffenheim - Borussia D. 1:1 (Volland 33 / Hummels 35)

Werder - Eintracht F. 1:0 (Selke 66)

Freiburg - Paderborn 1:2 (Petersen 40 / Rupp 70, 80)

Poredak: Bayern (-1) 76 bodova, Wolfsburg 62, Borussia M. (-1) 57, Bayer (-1) 55, Schalke 45, Augsburg 43...