Neugodan poraz BiH, Messi povraćao u Bukureštu, Španjolska bolja od Italije

safet sušić
05.03.2014.
u 21:57

O igri zmajeva najbolje govori podatak da im je 10-ak tisuća navijača zviždalo i tražilo izlazak Edina Džeke s terena.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine doživjela je neugodan poraz od Egipta. Egipćani su u prijateljskoj utakmici u austrijskom Innsbrucku slavili s 2:0.

Egipat je poveo golom Geda u 53. minuti, a posao je dovršio Salah 12 minuta kasnije. O igri zmajeva najbolje govori podatak da im je 10-ak tisuća navijača zviždalo i tražilo izlazak Edina Džeke s terena. "Džeko, napolje!", vikali su.

Spomenimo i da se u 10. minuti utakmice od dresa Bosne i Hercegovine oprostio Samir Muratović, dok je debitirao hajdukovac Tino Sven Sušić.

Messi povraćao u Bukureštu

Rumunjska i Argentina u Bukureštu su odigrali 0:0. Lionel Messi u osmoj je minuti susreta povraćao na terenu, no nastavio je igrati.

Alžir je s 2:0 pobjedio Sloveniju, a prvi pogodak u 45. minuti zabio je dinamovac Soudani.

Španjolska bolja od Italije

Španjolska je u reprizi finala Eura u Madridu svladala Italiju s 1:0. Jedini pogodak zabio je Pedro  u 63. minuti utakmice.