Vedran Golec
Vecernji.hr
08.11.2015.
u 15:51

Od ostalih jastrebovih natjecatelja Nives Kerner -62kg i Anamarija Petrović -53kg izgubile su nakon dvije pobjede borbe za medalju, dok su Hrvoje Šep -74kg i Luka Horvat -80kg upisali po jednu pobjedu na navedenom natjecanju.

Vedran Golec, član zagrebačkog taekwondo kluba Jastreb na ovogodišnjem Croatia openu - G1 turniru Svjetske taekwondo federacije okrunio se brončanom medaljom kao drugi nositelj teške kategorije.

U 1. kolu savladao je njemačkog natjecatelja turskog porijekla Hicham Massaoudija dok ga je u polufinalu savladao u zadnjim sekundama meča nigerski natjecatelj Razak Alfaga koji je na ovom natjecanju nastupio kao predstavnik Njemačke.