Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 192
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Prilika za vinoljupce
Povratak na članak

Na En Premieuru Bregovite Hrvatske uskoro će se moći kušati probrana vina u Hotelu Esplanade

En Primeur Bregovite Hrvatske u Esplanadi će trajati u četvrtak 14. ožujka od 13 do 19 sati. Kušanje vina do 16 sati rezervirano je za enologe, ugostitelje, trgovce te druge posjetitelje profesionalno vezane uz vino, a drugi dio manifestacije je namijenjen građanima – zaljubljenicima u dobru kapljicu

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.