Hrvatski klimatolog: Ne treba zanemariti rizik od nastanka tornada u Hrvatskoj
- U Grčkoj je došlo do suša i požara, a u našem dijelu Europe dogodila se hladna fronta koja s toplinskim valom donosi nestabilnost, kaže klimatolog Güttler
Komentari 10
Ljetni nevere su uobičajena stvar, pa i povremene pijavice. Od toga ne treba raditi paniku i otjerati ovo malo turista koji su došli.
Tornado ZD 1965
Prva dva tjedna su bila ključna, obzirom da se većina ljudi u plan..miji pretvorila u 🐑 idemo dalje sada žestoko sa umjetnim izazvanim olujama da 🐑 povjeruju u tzk. kli...ske pro..Ene.
Ako je klimatologija nova religija, onda su klimatolozi - biskupi? Ili su svi Pape?
Treba. Alpe na zapadu I Dinaridi na jugu I jugoistoka to onemogucuju. Sa sjevera nemre doc. Nemojte o tornadu, takvi nesto niti iz bliza nikad niste (niti ne mozete) dozivjeli
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prošle godine kiša nije pala tjednima i to je bilo zbog klimatskih promjena, ove godine kiša pada svakih dan i pol i to je opet zbog klimatskih promjena. Što se god dogodi ili se ne dogodi, to će biti nešto rekordno i biti će zbog klimatskih promjena. Klima je postala potpuno nepredvidljiva. Prije se bar znalo da kiša uvijek pada u četvrtak popodne.